NÁVODY
základy světa
sídlo frakce
jak se stát císařem
základní ukazatele postavy, smrt
armáda, bitvy
soudy
politika
oblékání
lov zvěře
pěstování plodin
objevování a obchod
chov zvířat
hra kostky
hra vrhcáby
stavby
houbaření
sňatky a děti
jízda na koni
rybaření
reputaceSLADKOVODNÍ RYBAŘENÍ
Sladkovodní rybaření je jedna z bodovaných možností vaší frakce. Ryby se chytají v jakékoliv řece, nepotřebuš žádné vybavení. Podle fotky ryby musíš poznat o jakou sladkovodní rybu se jedná. Pokud uhodneš, získáváš 2 body v rybaření a rybí maso do svého adresáře. Pokud neuhodneš odečítá se ti jeden bod.


RYBAŘENÍ NA MOŘI
Rybaření na moři se dělí na dvě části. První je chytání drobných ryb, druhé chytání větších a obrovských ryb. V moři se nachází několik set druhů ryb. Ryby můžeš prodávat v městských přístavech. Pro chycení drobné ryby potřebuješ koupit prut (opět k dostání v přístavu, nebo si ho můžeš vyrobit). Při chycení jedné ryby spotřebuješ prut a 10% tvého zdraví.

K chytání velkých ryb potřebuješ harpunu (malou nebo velkou dle velikosti ryby). Toto chytání probíhá ve formě podobném jako námořní bitva, tj. počítá se ti celková útočná síla tvých lodí, případně lodí tvých spojenců. Po chycení ryby získáváš opět maso z ryby, které můžeš prodat v přístavu.návod / historie / slavné bitvy / divy světa / císaři